środa, 5 sierpnia 2015

Tag: Albo AlboTo już kolejny TAG na moim blogu :) Polubiłam je, dlatego zamierzam robić je częściej. Do Albo Albo Tag zostałam nominowana przez Poczytajmy Coś. Bardzo dziękuję za zaproszenie do tej zabawy. 


1. Wolisz trylogie czy może powieści jednotomowe? 

Szczerze mówiąc, nie zwracam uwagi na to, ile dana książka ma części. Ważna jest przede wszystkim jej treść. Jednak jeśli już muszę wybrać, wybieram powieści jednotomowe. Zwykle lepiej mi się je czyta, bo akcja w nich toczy się szybciej.

2. Wolisz czytać autorów czy autorki ? 

Płeć autora nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Czytam i książki napisane przez mężczyzn, i napisane przez kobiety. 

3. Wolisz kupować w Empiku czy w księgarniach internetowych?

W Empiku książek nie kupuję. Najczęściej robię to w księgarniach stacjonarnych. Księgarnie internetowe są najbardziej ryzykowną opcją, bo nigdy nie wiemy, w jakim stanie przyjdzie nam książka. Aczkolwiek częściej korzystam z księgarni internetowych, niż z Empika. 

4. Wolisz, by wszystkie książki zostały zekranizowane jak film czy serial?

Wolę filmy, bo akcja w nich toczy się zdecydowanie szybciej i nie zajmują tyle czasu co seriale. Z drugiej strony, w serialu zawarte byłoby pewnie o wiele więcej szczegółów niż w filmie. 

6. Wolisz w kółko czytać dwadzieścia książek czy sięgać po nowe ?

Te dwadzieścia książek po pewnym czasie by mi się znudziło. Lubię czytać nowe powieści, tak samo jak poznawać nowych ludzi, miejsca i rzeczy. 


7. Wolisz czytać tylko jeden ulubiony typ literacki czy wszystko poza ? 

Nie mogłabym porzucić fantasy, ale też nie chcę się ograniczać. 

8. Wolisz czytać tylko książki fizyczne czy tylko e-book ? 

Odpowiedzią jednoznaczną są książki fizyczne. Kocham czuć ich zapach, dotykać ich stron, okładek. Z e-book'ów nie korzystam i na razie nie mam zamiaru. 


Do wykonania tego Tagu nominuję wszystkich chętnych :) Jeśli go zrobicie-zostawcie link w komentarzu! Z przyjemnością wpadnę i poczytam Wasze odpowiedzi. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz